اخبار
شهادت سید مصطفی صادقی دانشجوی علوم تحقیقات

   

 

اطلاعیه واحد علوم و تحقیقات در پی شهادت یکی از دانشجویان به دست تکفیری‌های داعش در سوریه

شنبه 20 خرداد 1396 - 09:01
اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص چگونگی عودت وجوه داوطلبان آزمون های تحصیلات تکمیلی سال 1396
 

در پی شهادت سید مصطفی صادقی دانشجوی رشید واحد علوم و تحقیقات به دست تکفیری‌های داعش در سوریه، اطلاعیه ای از سوی این دانشگاه منتشر شد.

 

به گزارش خبرنگار آنا در اطلاعیه روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات آمده است:

"بسم رب الشهدا والصدیقین

" مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدیلًا "

عطر شهادت فرزندان غیور ایران، این بار نه از خاکهای تفتیده جنوب بلکه از خرابه‌های شام و صحرای حلب به مشام می‌رسد.

گویا عاشورا بار دیگر برپا شده و مدافعان حرم دگر بار با امام خود بیعتی دوباره کردند و جان ها را بر دستان گرفته و راهی دفاع از حرم آل الله شدند.

این روزها کشور حال و هوای دیگر به خود گرفته و لباس شهادت بر قامت جوانانی کرده که تا دیروز در همین کوچه و خیابان و دانشگاه قدم می گذاشتند و امروز روح بلندشان درجوار اهل بیت آرامش یافته و به وصال معشوق رسیده اند.

یکی از این بزرگ مردان که پرچم اسلام و پرچم حرم امن الهی را در حریم اهل بیت (ع) به اهتزاز در آورد تا به استکبار نشان دهد که اسلام هراسی آنان خللی در اراده فرزندان این مرز و بوم ایجاد نکرده است، جان نثاری از درون سنگر دانشگاه بود، دانشجوی شهید "سید مصطفی صادقی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات".

این شهید با نثار جان شیرین خود نشان داد که همچنان در باغ شهادت باز است و نسل جوان و تحصیلکرده کشور نیز همانند سایر اقشار جامعه، همواره آمادگی نثار جان خود و ایثارگری در راه آرمان های انقلاب و اسلام را دارد.

معتقدیم امروز شهدایی از جنس شهید صادقی که بنام شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) از جان و خون پاکشان می گذرند نه تنها مدافع حرم هستند بلکه مدافع قرآن و اسلام بوده و اگر ما در کشورمان امنیت داریم به برکت خون همین عزیزان است و بر ما تکلیف است که منش و رفتار آنها و کسانی که خالصانه برای زنده نگه داشتن ارزش های اسلامی و اهل بیت (ع) ایثار می کنند به عنوان الگو برای همه مردم به خصوص دانشجویان و قشر جوان کشور معرفی نماییم.

شهادت جانسوز این مدافع حرم، به دست مزدوران صهیونیسم جهانی و تروریست‌های تکفیری را به ساحت مقدس قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفداء و رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده‌های معظم این عزیز و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم و به‌یقین اعلام می‌کنیم که خون این شهیدان مدافع حرم، طومار جبهه باطل به‌سردمداری آمریکای جنایتکار و صهیونیسم بین الملل را در هم خواهد پیچید و اهداف شوم شیطان بزرگ در منطقه را با شکست سنگینی مواجه خواهد کرد.

    بازگشت