اخبار
برگزاری مراسم بزرگداشت آزادی خرمشهر

   

نصیرزاده خبر داد

برگزاری مراسم بزرگداشت آزادسازی خرمشهر در دانشگاه آزاد اسلامی

خبرگزاری فارس: برگزاری مراسم بزرگداشت آزادسازی خرمشهر در دانشگاه آزاد اسلامی

فرمانده مرکز بسیج کارکنان دانشگاه‌ آزاد در تشریح ویژه برنامه‌های این دانشگاه به مناسبت آزادسازی خرمشهر گفت: امسال نیز مراسم ویژه‌ای با همت مرکز بسیج کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دانشگاه آزاد در سالن شهید مطهری سازمان مرکزی برگزار می شود.

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، حسین نصیرزاده فرمانده مرکز بسیج کارکنان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در تشریح ویژه برنامه‌های این دانشگاه به مناسبت آزادسازی خرمشهر گفت: امسال نیز مراسم ویژه‌ای با همت مرکز بسیج کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی دانشگاه ازاد اسلامی ، در سالن شهید مطهری سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: این مراسم با حضور نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ، سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و سایر مسئولان برگزار می‌شود.

نصیرزاده با بیان اینکه در این مراسم علاوه بر مسئولان، استادان و کارکنان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، دیگر دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی نیز شرکت خواهند کرد، تاکید کرد: برنامه گرامیداشت یوم الله سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر، امسال با محوریت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این مراسم که با حضور ایثارگران، جانبازان و آزادگان خانواده بزرگ دانشگاهیان برگزار می شود، از 6 نفر از اساتید و کارکنان ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

فرمانده مرکز بسیج کارکنان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در پایان خاطرنشان کرد: به تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور و دیگر دانشگاه ها ابلاغ شده است که متناسب با شرایط و امکانات خود، به برپایی نمایشگاه عکس (با محوریت آزادسازی خرمشهر)، برگزاری نشست های جمعی، سخنرانی و همایش های مرتبط با سوم خرداد اقدام کنند.

انتهای پیام/

    بازگشت